Düzce, Zonguldak ve Ereğli Buluşması

Bu yazıyı paylaş...Share on Facebook0

Ben! Gariban ben!

Ekmek parası mücadelesi içinde işime dört elle sarılmış, gelecekte doğacak çocuklarımın geleceği için bir birikim yapma azmi ile, kendimi ağır sanayinin pençelerine teslim etmiş ve sosyal hayattan bi haber kendimi iş yoğunluğuna iyice kaptırdığım bir sırada; altı kuru keyfi çıtırında bir gurup motorcu jon jonları ( isimleri lazım değil ), ukala tavırlar içerisinde, hiç vicdanları sızlamadan, beni o yoğun iş tempom içerisinde cep telefonu denen iletişim cihazı ile ( ki bu cihazdan ilk defa o zaman nefret ettim ) arayarak beni gıcık etme adına, “Cem’ciğim, biz şu an yüz elli ay pardon yüz yetmişbeş motoruz. Takılıyoruz, sen neredesin? Biz şimdi balık yiyoruz… yok tatlı yiyoruz…” gibi iştah kabartıcı sözlerle benim iş konsantrasyonumu dağıtıp, bütün bir gün, “bir an önce mesaim bitse de görsem şu yüz küsüratlı motorları” diye büyük bir hırsla sarıldığım ilgiliz anahtarının üzerine bıraktığım parmak izlerinden sonra, “fazla mı abarttım?” akşam da iş çıkışı bu arkadaşları görememenin beni nasıl çıldırttığını anlatmama gerek yoktur herhalde.

Sizler de bilirsiniz ki, bu konularda çok hassas bir insan olarak, bu olayın etkisini uzun süre üzerimden atamadım. Hatta rüyalarımın kabusu oldu diyebilirim. Tüm bunlara rağmen sizleri affediyor ve bana utanmadan “şunları da koysana Cem’cim sitene” dediğiniz fotoğrafları aktarıyorum.

Hepinize saygılar… ve şaka bir tarafa hepinize de teşekkürler… Beni düşündüğünüz ve her fırsatta “Cem bi resmimizi çeker misin?” dediğiniz için.

Zonguldak, Düzce, Ereğli buluşmasından sıcak görünüler:

duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (1) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (2) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (3) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (4) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (5) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (6)

Büyüyünce senin de olur merak etme.

duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (7) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (8) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (9) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (10) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (11) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (12) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (13) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (14)

Nasıl geçti o balıklar boğazınızdan öle ben yokken? Şunlara bakın, sanki kıtlıktan çıkmış gibi.
Yiyin Gayri!

duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (15) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (16) duzce-zonguldak-ve-eregli-bulusmasi (17)

Bu arada Zonguldak ve Düzce’den gelen dostlarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Umarım bu ziyaretlerinden memnun kalmışlardır.
En yakın zamanda tekrar buluşmak üzere… “tabi bu sefer ben de dahil”

The following two tabs change content below.